Nowa książka J.Granowskiego - Jerzy Granowski

Nowa książka J.Granowskiego

Jerzy Granowski


Data dodania: 2017-07-02 13:58:09
174 wyświetleń

A A A

Nowa książka J.GranowskiegoNowa książka J.Granowskiego

Na przełomie kwietnia i maja br. Światło dzienne ujrzała nowa książka Jerzego Granowskiego, zatytułowana  Kolej w poezji i grafice. To pięknie wydany trójjęzyczny album poetycki  formatu B5 z poezją  i autorskimi linorytami, zainspirowanych koleją. Twarda okładka i papier kredowy nadają albumowi dostojności. Książka była już promowana podczas spotkania autorskiego w Bibliotece Śląskiej w Katowicach oraz podczas Nocy Muzeów 20 maja br. w Muzeum Historii Katowic w Oddziale Grafiki im. Pawła Stellera.  Posłowie napisał pisarz, poeta i krytyk literacki Piotr Wiesław Rudzki. Na język niemiecki tłumaczyły: Alexandra Roszkowski, Magdalena Roszkowski i Iwona Roszkowski natomiast na język angielski tłumaczył poeta Gregory Spis.

         Jerzy Granowski – dziennikarz i grafik - wydał dotychczas następujące książki: Wstaniemy o świcie, Błyskawice dla dobrych ludzi, e-book ze słuchowiskami Na żelaznych drogach oraz bajeczki: Przygoda Ignasia i Przygoda Amelki.

 

Książkę można kupić u wydawcy: Studio Małych Form Graficznych kontaktując się smfg@op.pl lub u autora Jerzy Granowski@wp.pl

Zaloguj się aby dodać komentarz