e-tekst.pl powstał, aby każdy mógł dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i talentem z innymi, poprzez publikowanie swojej twórczości. W ten sposób mamy nadzieję stworzenia wszechstronnej czytelni, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Poprzez nasz portal próbujemy przełamać ustalone schematy w zakresie dystrybucji słowa pisanego. Tworząc nowe standardy i usługi pragniemy, aby zaawansowane technologie przyczyniły się do wzrostu i popularyzacji czytelnictwa. Staramy się również przekonywać do technologii papieru elektronicznego, ponieważ jest on bardzo przyjazny dla środowiska naturalnego oraz dla naszych oczu. Im więcej czytamy treści cyfrowych tym mniej zanieczyszczamy naturę.

e-tekst.pl powstaje z myślą o ludziach, takich jak my, którzy lubią czytać i wyrażać siebie. Dlatego staramy się dać wszystkim możliwość stworzenia wielkiej bazy elektronicznych książek i publikacji.

Wierzymy, że wspólnie możemy sprawić, aby czytanie było łatwiejsze i wygodniejsze, a literatura dostępna za darmo dla wszystkich, zawsze i wszędzie.

Portal e-tekst.pl jest częścią firmy 71media z siedzibą  we Wrocławiu.

71media
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław

NIP 8992516313
regon: 933020606

W przypadku chęci kontaktu prosimy o korzystanie z formularza dostępnego na
stronie: e-tekst.pl/kontakt